Close
Есть вопросы? Пиши!
I agree the Terms of Service

Algatage toimuv
Elu on naudingu- ja arenguprotsess. Meie stuudios saate osaleda erinevates tegevustes hinge ja keha jaoks. Valige, mis teile isiklikult meeldib, ja registreeruge juba täna õppetunnile.
Realiseeruma
Austame ja väärtustame oma olemust, seega püüame seda aidata, lähtudes oma praegustest võimalustest. Liitu meiega, koos saame teha rohkem.
Keelpillikunst
Keermete maagiline põimimine geomeetrilistes mustrites
avaldab kasulikku mõju heaolule, arendab ruumilist
kujutlusvõimet ning aitab hõlpsalt ja muretult hetkele
keskenduda.
Mandalad
Pliiatsi ja pintsliga valitud mallile joonistatud mandalad - arusaadava geomeetria ja matemaatika alusena, riietatud kunsti.
Käsitsi valmistatud ehete valmistamine
Kui loote oma kätega ehte - käevõru, võtmehoidja, ripats - omamoodi meeldejääv asi, siis realiseerite ennast täiesti uues rollis. Tule proovima.
Pihusta värvi
Kosmosemaastikud, kolmemõõtmelised planeedid lõuendil, mis on loodud värvipurkide ja teie kujutlusvõimega - hämmastav teekond kunstimaailma.
KüünladCandles
Kunagi pole olnud lihtsam luua oma värvi ja kujuga küünlaid. Võtke osa käsitööna valmistatud küünalde meistriklassist.
Jooga
Joogatunnid inspireerivad ja toniseerivad keha. Paindlikkus naaseb kehasse ja rahu hinge. Suurepärane juhendaja aitab iga liigutuse juures ning toetab kõiki algajaid ja kesktasemeid.
kuju
Austame ja väärtustame oma olemust, seega püüame seda aidata, lähtudes oma praegustest võimalustest. Liitu meiega, koos saame teha rohkem.
Puhastamine
Aeg-ajalt võtame meetmeid, et puhastada alad prügist, tagastades looduslikud kohad nende loodusliku väljanägemise juurde. Seega vähendades inimkonna ökoloogilist jalajälge, võimaldades inimestel ja loomadel nautida algset vaatepilti.
Made on
Tilda